Bruiloft Linda en Martijn
Linda en Martijn hadden op 11 augustus hun huwelijksfeest in Nijkerkerveen. De gasten voor de bruiloft Linda en Martijn werden ontvangen bij het ouderlijk huis van Martijn. Een ontvangst met koffie en gebak. Voordat alle gasten getuige waren van het Ja woord van Linda en Martijn in de kerk, konden ze genieten van koffie. Verse koffie van Moving Coffee in de mooi versierde tuin. Vaniuit de sfeervolle koffie kar werden allerlei lekkere en mooie koffie gemaakt, voer ieder wat wils.
One Comment on “Bruiloft Linda en Martijn”
Wij hadden bij Martijn zijn ouders thuis gebruik gemaakt van de diensten van Moving Coffee. Alles was top geregeld, het zag er prachtig uit en Albert zorgde dat iedereen de koffie kreeg die gewenst was. Er was een ruim assortiment (ook aan theesmaakjes) dus voor ieder wat wils. We hebben erg leuke reacties gehad van onze gasten en iedereen heeft genoten van de koffie/thee.
Moving Coffee heeft een goed prijs/kwaliteit verhouding; lekkere koffie voor een zacht prijsje. Echt een aanrader voor op een bruiloft, want het wordt door hen allemaal geregeld; opzetten, opruimen etc. ze hebben eigen servies mee, dus je hoeft zelf niet veel in huis te hebben.
Helemaal super!